Omschrijving
Wonen op een toplocatie! Genieten op het zonneterras, een fantastisch uitzicht over de landerijen. En dat alles op steenworp afstand van de Montferlandse bossen en het historische centrum van ’s-Heerenberg. De perfecte combinatie.
Dat wilt u toch ook?!
Dit ruime 3-kamer appartement met garage, gelegen op een van de mooiste plekjes van de Slotlaan in ’s-Heerenberg, staat nu TE KOOP!
De indeling.
Gezamenlijke entree met trappenhuis en lift.
Appartement, gelegen op de begane grond:
Entree/hal met garderobe en meterkast, toiletruimte, slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer voorzien van ligbad, inloop douchehoek, wastafel met meubel, 2e toilet en designradiator, riante living met veel lichtinval en toegang tot het terras, kantoorkamer met vaste kastenwand, open keuken voorzien van luxe inbouwkeuken en de inpandige berging met tevens de technische installaties en de witgoedaansluiting.
Algemeen:
- Bouwjaar 1999;
- Voorzien van Politiekeurmerk Veilig Wonen;
- Woonoppervlak circa 119 m², gebouw gebonden buitenruimte circa 12 m² externe bergruimte circa 24 m² en bruto inhoud circa 358 m³;
- Volledig geïsoleerd;
- Voorzien van Nefit HR combiketel, circa 2015;
- Elektrisch bedienbare rolluiken aanwezig;
- Voorzien van horren;
- Voorzien van mechanische ventilatie;
- Energielabel C!
- In 2023 zijn er 6 zonnepanelen per garage/bewoner geplaatst op 11 van de 12 garages;
- Om de kosten van elektra algemeen te verlagen, zijn er op het dak van hoofdgebouw 9 zonnepanelen geplaatst voor rekening en risico van de VvE.
Er is een gezonde Vereniging van Eigenaren aanwezig. De servicekosten bedragen circa € 275,- per maand. Bij transport van het appartement wordt door de koper een waarborgsom op rekening van de VvE gestort van € 816,80. Deze waarborgsom wordt bij verkoop gerestitueerd op rekening.
De inbouwkeuken in U-vorm, is van alle gemakken voorzien. Deze beschikt over een vaatwasser, koelkast, diepvries, ingebouwde prullenbak, draai carrousel, inductiekookplaat met afzuigkap en combimagnetron.
De leefruimten hebben een prettige lichtinval door de vele raampartijen. Overal vangt u een glimp op van het fenomenale uitzicht en de prachtige omgeving.
Het terras van maar liefst 12 m², is echt een verlengstuk van het appartement en is vanuit de living te betreden. Wat een fijn plekje om tot de late uurtjes (overdekt) van het buitenleven te genieten. Daarnaast is er een gezamenlijk tuintje aanwezig voor alle bewoners van het complex.
De muur naar de 2e slaapkamer is deels doorgebroken waardoor er nu een fijne extra ruimte bij de woonkamer is betrokken. Ideaal als kantoor, hobbyruimte of een plek om lekker te lezen. Het geheel heeft hierdoor een ruimtelijk effect. Echter is het mogelijk hier een deur te plaatsen en hierdoor weer een complete extra slaap/logeerkamer te realiseren.
Er is de beschikking over een eigen garage, voorzien van elektrisch bedienbare deur. Praktisch voor extra opslagruimte en uiteraard indien u wenst, voor de auto.
Daarnaast beschikt het complex over een eigen parkeerterrein met voldoende vrije parkeerplaatsen. Hier kunt u en ook uw visite, met gemak de auto kwijt.
Wat maakt het wonen hier zo prettig?
Appartementen complex ‘De Residence’ is een fantastische plek. Een uiterst keurig bewoond en onderhouden appartementen complex. Uitermate geschikt voor senioren en minder validen. Het complex beschikt over een lift.
’s-Heerenberg is een gezellig stadje met een historisch karakter, gelegen aan de rand van de Achterhoek en direct aan de landsgrens met Duitsland. Hier kunt u optimaal genieten van alles wat de Achterhoek te bieden heeft en de landelijke bosrijke omgeving. U kunt hier heerlijk wandelen, fietsen en genieten van de natuur. Natuurlijk is er ook allerlei vertier te vinden in de omgeving.
’s-Heerenberg heeft een gezellig centrum met een prachtig kasteel, diverse winkels, supermarkten, horeca en recreatie mogelijkheden. Het centrum ligt op loopafstand van dit mooie appartement.
Wilt u toch de omgeving uit? Geen probleem, binnen enkele autominuten bereikt u de snelweg. Diverse snelwegen zoals de A12 richting Arnhem, de A18 richting Doetinchem en de A3 richting Oberhausen (DE) liggen binnen handbereik.
Alles wat u nodig heeft vindt u hier.
Kom snel kijken om de sfeer en de ruimte zelf te ervaren.
Aanvaarding in overleg.
Lees de volledige omschrijving